Pořadatelky 

MÍŠA✨

"Ahoj, jmenuji se Míša a jsem vedoucí tohoto fit pobytu. Jsem trenérka, výživová poradkyně a v Hradci Králové vlastním privátní gym Stronglife @gymstronglife , který je pod záštitou stejnojmenného projektu @stronglife.cz na IG. Celý nápad fit dovči vznikl tam, kde se náš zájezd bude konat, tedy v kempu Mare e Pineta v Itálii, kde jsem byla letos na dovolené a ihned jsem věděla, že má tohle místo něco do sebe. Jsem si jistá, že fit dovča vytvoří nejedno nové přátelství a všichni zúčastnění si z něj odvezou skvělé vzpomínky☺️✨."

SIMČA✨
"Ahoj, já jsem Síma, hraju basketbal na profi úrovni v Hradci Králové a poslední roky jsem byla v juniorské repre🇨🇿. Momentálně ještě studuji na vysoké škole ekonomické v Praze.

Jsem věčná kolenářka a i díky tomu jsem se musela začít daleko více soustředit na všechny aspekty zdravého životního stylu. Mám ráda sebevzdělávání, jsem milovníkem zdravých receptů, taky jsem extrovert a ráda poznávám nové lidi. I proto se moc teším, až si společně tento zájezd užijeme."

BARČA✨
"Ahoj, jmenuji se Barča a studuji na VŠTVS Palestra výživové poradenství a sportovní diagnostiku. Celkově miluju zdravý životní styl- pohyb, jídlo, vaření a zkrátka užívání si života naplno. Jsem výživovou poradkyní, tvořím kontent pro sociální sítě firmám, fotim a zároveň jsem lektorkou jógy, což bude i mou hlavní náplní fit dovči".

NATY✨
"Ahoj, jmenuju se Naty, je mi 22 a studuji Tělesnou výchovu a sport se specializací kondiční trenér.
Když mi Míša poprvé řekla o nápadu Fit Dovči, bylo mi jasný, že toho chci bejt součástí. Jsem fanoušek snad všech sportů, co existujou a vždycky se ráda přiučím něco nového. Miluju organizování, takže během celého týdne budu ráda vaší Monicou Gellerovou."